Школа молодого хіміка

Тренінг “Школа молодого хіміка” буде проведено 26-27 червня 2017 року в межах Міжнародної наукової конференції “Хімічна технологія та інженерія”.

Мета: перейняти досвід і знання професіоналів-науковців.

Дата проведення: 26-27 червня 2017 року

Місце проведення: Національний університет «Львівська політехніка», в межах Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія та інженерія».

Формат: відкриті лекції, тренінги, дискусії, воркшопи відомих фахівців у галузі хімічної технології та інженерії за різними напрямками для аспірантів, докторантів, молодих вчених, студентів, що займаються науковою роботою.

“Школа молодого хіміка” запрошує до участі аспірантів, докторантів, студентів, що займаються науковою роботою, молодих вчених і всіх бажаючих перейняти досвід і знання професіоналів-науковців.

Робочі мови: англійська, українська.

Реєстрація учасників: попередня реєстрація для участі обов’язкова. Будь ласка, використовуйте Реєстраційну форму або контактуйте з нами через е-мейл.

Вартість: участь для учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія та інженерія» безкоштовна. Для сторонніх учасників вартість участі складатиме 200 грн.

Анонси лекцій:

26 червня 2017 року

Хімія сонячного вітру

Ас. професор Володимир Супрун
завідувач лабораторії гетерогенного каталізу, старший науковий співробітник хіміко-технологічного інституту Лейпцигського університету, Німеччина


27 червня 2017 року

Фінансування досліджень в Польщі

Мацєй Мальські-Бродзіцкі
Віце-президент Фонду для молодих науковців, Польща