Школа молодого хіміка

Традиційні тренінги “Школа молодого хіміка” для аспірантів, докторантів, молодих вчених, студентів, що займаються науковою роботою та всіх учасників конференції, бажаючих перейняти досвід і знання професіоналів-науковців.

РОЗВИТОК СТАРТ-АПІВ

Войцєх Водо
науковий співробітник, університет Вроцлавська політехніка, Польща

Опис тренінгу:

Під час цього тренінгу ви отримаєте знання про бізнес-орієнтований підхід до наступних трьох основних напрямків:

  • Розвиток старт-апів
  • Мінімальний життєздатний продукт
  • Інноваційний менеджмент

Ми будемо обговорювати питання, пов’язані з нашумівшим  словом “старт-ап”, ми намагатимемося створити власне визначення та працювати над ним, ми будемо вивчати деякі концепції розвитку компанії, що має обмежені ресурси. Найбільш бажані навички кожного лідера будуть розроблені та ефективні методи командної роботи.

Ви дізнаєтеся про концепцію MVP – мінімального життєздатного продукту та про те, як його використовувати на практиці, щоб пришвидшити ваші проекти та отримати якомога більше відгуків. Буде обговорено кілька основних концепцій підготовки нових продуктів та послуг.

На тренінгу ми зануримось у світ інновацій, будемо роз’яснювати розбіжності між різними новинками та зосереджуємося на трьох основних галузях та обговоримо умови та умови, в яких вони можуть процвітати. Також буде представлена ідея Open Innovation.


Хімія С4:  Використання відновлючої сировини для  виробництва  енергії та хімічних продуктів

ас. професор Володимир Супрун
завідувач лабораторії гетерогенного каталізу, старший науковий співробітник хіміко-технологічного інституту Лейпцигського університету, Німеччина

Опис тренінгу:

У оглядовій лекції будуть висвітлені нові напрямки каталітичної переробки біомаси (відходи деревини, біо-водоростей тощо).


Постійне вдосконалення освіти хімічних інженерів та дослідників у Сполучених Штатах

Тарас Юрків
старший інженер-технолог у відставці, BP Products North America Inc., США

Опис тренінгу:

Освіта молодих інженерів-хіміків і вчених у Сполучених Штатах є постійним процесом взаємного вдосконалення університетів і промислових підприємств. Наближення освіти до потреб бізнесу забезпечує успіх випускників і підприємств, підвищує якість освіти, приплив студентів, престиж університету.


КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ В ІНЖЕНЕРІ: ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ

ас. професор Олександр Іващук
заступник декана магістратури з організаційної та виховної роботи Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету “Львівська політехніка”, Україна

Опис тренінгу:

Оглядова лекція ознайомить із перевагами комп’ютерного моделювання та різними видами сучасного інженерного програмного забезпечення.