Процес відкритого рецензування

Матеріали конференції приймаються за допомогою Open Science проекту Peers.international, що покликаний забезпечити відкрите і прозоре рецензування наукових матеріалів згідно з принципами Open Peer Review.

Після надсилання матеріалів для участі у конференції стаття проходить першочергову оцінку секретарем конференції на рахунок відповідності тематиці конференції. Після погодження секретарем статтяз’являється у вигляді препринту на сайті відкритого рецензування. Кожен фахівець спільноти зареєстрованих рецензентів, може взяти участь у процесі відкритого рецензування згідно принципів Open Science.

Також секретар конференції додатково надсилає запрошення потенційним рецензентам, якщо є сумніви у наявності фахівців з даного напрямку у спільноті зареєстрованих рецензентів.

Стаття у збірнику матеріалів конференції публікується після як мінімум двох позитивних рецензій. Процес рецензування завершується до початку конференції. Збірник матеріалів конференції зазвичай публікується онлайн в день початку роботи конференції.

Схему процесу відкритого рецензування подано на рисунку нижче: