Заява Оргкомітету щодо формату проведення 3-ої наукової конференції “Хімічна технологія та інженерія” у 2021 році

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо Вам, що згідно рішення Організаційного комітету, 21-24 червня 2021 року буде проведено 3-тю Міжнародну науково-практичну конференцію «Chemical Technology and Engineering» («Хімічна технологія та інженерія»).

Сучасні реалії пандемії кидають виклик науковій спільноті, проте ми повинні продовжувати обмінюватись досвідом, відкриттями та досягненнями заради розвитку науки та співпраці.

Проте безпека учасників понад усе – і Організаційний комітет повідомляє, що у випадку продовження світової вірусної загрози – конференцію буде проведено в онлайн-режимі за допомогою вільнодоступних засобів дистанційного відеозв’язку.

Якщо до початку конференції світ подолає небезпечний вірус – конференцію буде проведено у звичайному режимі, хоча за бажанням учасники зможуть працювати також дистанційно.

У програмі конференції знову працюватимуть секції, що охоплюватимуть різноманітні напрямки хімічної технології та інженерії, виступатимуть відомі світові науковці із пленарними доповідями, буде проведено тренінги для молодих вчених – ми збережемо закладені традиції нашої червневої наукової зустрічі. незважаючи на формат її проведення.

Ми сподіваємось на Ваше розуміння і очікуємо невдовзі побачити Вас – чи в онлайн-форматі, чи особисто – у стінах Львівської політехніки!

Очікуйте першого офіційного повідомлення та презентації запрошених пленарних лекторів на сайті!

З повагою,
Організаційний комітет