Опубліковано реквізити для оплати реєстраційного внеску

Реквізити для оплати реєстраційного внеску опубліковано на сайті: http://cte.org.ua/uk/dlya-avtoriv/rejestratsijnyj-vnesok

Просимо оплатити реєстраційний внесок до 15 травня 2023 року.

Нагадуємо, що реєстраційний внесок включає оплату за участь у конференції, розміщення тез доповідей у матеріалах конференції та розширеної версії тез у колективній монографії (за побажанням), доступ до всіх конференційних заходів та матеріалів, загально-організаційні витрати, сертифікат учасника (лише за особисту участь, у PDF форматі).

Матеріали конференції будуть опубліковані онлайн у PDF-форматі. Збірник тез доповідей матиме ISSN-номер. Кожна стаття буде опублікована онлайн та матиме DOI. Також за результатами конференції учасникам буде запропоновано подати розширені версії тез доповідей для публікації колективної монографії.

Видання матеріалів планується до початку роботи конференції. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Тези доповідей будуть опубліковані тільки після 100% оплати внеску. Нагадуємо про безкоштовну дистанційну участь для науковців з інституцій Сходу України, що розміщені на територіях, постраждалих від російської агресії.

Будь ласка, зверніть увагу, що зараз ваша стаття на конференції знаходиться на відкритому рецензуванні. Матеріали конференції приймаються до проекту Open Review Hub Open Science, метою якого є забезпечення відкритого та прозорого рецензування наукових матеріалів відповідно до принципів Open Peer Review: http://cte.org.ua/for-authors /open-peer-review-process.

Ви можете перевірити поточний стан статті на https://openreviewhub.org/cte/paper-2023. Дотримуйтеся рекомендацій рецензента, якщо це необхідно.

Після 2 позитивних відгуків ваш матеріал буде прийнятий до публікації. Після цього необхідно сплатити конференційний внесок.

Що робити, якщо немає 2 відгуків? Не хвилюйтеся! Ми намагаємося якнайшвидше знайти компетентних рецензентів у науковому співтоваристві та продовжимо термін оплати. Ми впевнені у важливості ваших наукових результатів.

Ми також заохочуємо вас приєднатися до команди рецензентів і допомогти зробити науку кращою: http://cte.org.ua/2023/04/10/invitation-to-become-a-conference-reviewer.htm

З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на конференції!