Заява Оргкомітету щодо проведення конференції у 2025 році

Шановні колеги!

Незважаючи на війну в Україні, Організаційний комітет продовжує роботу і розпочинає підготовку до 5-ої Міжнародної науково-практичної конференції “Chemical Technology and Engineering” (“Хімічна технологія та інженерія”), що відбудеться 23-26 червня 2025 року.

Ми усім серцем віримо у швидку перемогу України, проте, розуміючи почуття закордонних учасників, наразі анонсуємо проведення заходу у гібридному форматі ‒ особисто, оффлайн, та у дистанційному режимі онлайн за допомогою програмного забезпечення ZOOM.

Нагадаємо та наголосимо, що з огляду на численні злочини російських окупаційних військ (https://bit.ly/3xG7jo2), підтримку війни в Україні російськими науковцями (https://bit.ly/3wyLeaC) та допомогу білорусі, ірану та північної кореї російському вторгненню на територію України – автори та співавтори з росії, білорусі, ірану та північної кореї не допускаються до участі у конференції. Українські науковці закликали росіян сказати категоричне «ні» цій жахливій війні, проте звернення (https://bit.ly/3uoRMpp, https://bit.ly/3Dbll1Q) були проігноровані.

Як і у 2023 році, ми знову анонсуємо безкоштовну дистанційну участь для науковців з інституцій Сходу України, що розміщені на територіях, постраждалих від російської агресії.

Ми раді вітати нових співорганізаторів конференції ‒ Інститут хімії Ніцци, Університет Лазурного берега (м. Ніцца, Франція)! Також ми щиро вітаємо усіх нових членів міжнародної спільноти Програмного комітету конференції!

Щодо програми конференції – традиційно виступлять заслужені світові науковці із пленарними презентаціями, що охоплюватимуть різні напрямки та галузі хімії, хімічної технології та інженерії – очікуйте перші анонси вже незабаром!

Окрім пленарних сесій, у програмі конференції працюватимуть секції:

  • Комп’ютерне моделювання в хімічній технології та інженерії
  • Розвиток, енерго- та ресурсозбереження в хімічній та харчовій технологіях
  • Інноваційні та нанотехнології в хімічній та харчовій промисловостях
  • Оптимізація біохімічних процесів та біоінженерія
  • Зелена хімія
  • Альтернативні та нетрадиційні джерела енергії
  • Екологія і сталий розвиток. Охорона навколишнього середовища

Також буде проведено тренінги – нашу традиційну “Школу молодого хіміка”для молодих вчених та новий просвітницький захід “R&I lab”.

Контрольні дати реєстрації учасників та прийому матеріалів для доповідей наступні:

  • Подання реєстраційних заявок та тез доповідей – 17 лютого 2025 року
  • Повідомлення про прийом або відхилення поданих тез доповідей – 10 березня 2025 року
  • Оплата реєстраційного внеску зареєстрованими учасниками – 31 березня 2025 року

Реєстраційний внесок учасників становитиме відповідно:

Учасники з України800 грн
Молоді вчені (віком до 35 років), аспіранти з України500 грн
Учасники з інституцій Сходу України, що розміщені на територіях, постраждалих від російської агресіїбезкоштовно у дистанційному форматі
Іноземні учасники90 євро
Іноземні молоді вчені (віком до 35 років), аспіранти60 євро
Рекламний виступ для підприємств з України2500 грн
Рекламний виступ для іноземних підприємств250 євро

Реєстраційний внесок включає оплату за участь у конференції, розміщення тез доповідей у матеріалах конференції та розширеної версії тез у колективній монографії (за побажанням учасника), доступ до всіх конференційних заходів та матеріалів, загально-організаційні витрати, сертифікат учасника (лише за особисту участь, у PDF форматі).

Зважаючи на непередбачуваність фінансової ситуації в Україні – опублікований вище реєстраційний внесок не включає витрати на товариські вечері учасників.

Ми неухильно дотримуємось принципів відкритої науки і відкритого доступу. Реєстрацію учасників, прийом матеріалів конференції, рецензування матеріалів конференції відтепер буде організовано за допомогою сучасної системи онлайн-рецензування “Peers” (https://peers.international).

Матеріали конференції будуть опубліковані онлайн у PDF-форматі. Збірник тез доповідей матиме ISSN-номер, кожна стаття буде опублікована онлайн та матиме DOI.

Також за результатами конференції учасникам буде запропоновано подати розширені версії тез доповідей для публікації колективної монографії.

Про всі зміни Оргкомітет буде інформувати Вас за допомогою інформаційних повідомлень на веб-сайті конференції (http://cte.org.ua), сторінці Facebook (https://www.facebook.com/cte.org.ua), нашій новій сторінці у LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/chemical-technology-and-engineering) та Telegram каналі (t.me/cte_conference).

Ми віримо у перемогу та визволення України від російських загарбників та сподіваємось невдовзі побачити Вас на нашій конференції!

З повагою,
Організаційний комітет