Анонси Школи молодого хіміка: Войцєх Водо (Польща)

Шановні колеги!

З приємністю оголошуємо перший анонс тренінгу Школи молодого хіміка – тренінг від Войцєха Водо з університету Вроцлавська політехніка!

РОЗВИТОК СТАРТ-АПІВ

Войцєх Водо
науковий співробітник, університет Вроцлавська політехніка, Польща

Біографія спікера:

Войцєх Водо є науковим співробітником Вроцлавського політехнічного університету науки і технологій, працює у відділі комп’ютерних наук. Він подав до захисту кандидатську дисертацію з питань використання біометрії в питаннях комп’ютерної безпеки (2018 р.). Войцєх Водо закінчив спеціальну програму “Top 500 Innovators” в Школі бізнесу “Хаас”, штат Нью-Йорк, штат Берклі (2012), присвячену командному менеджменту, передачі технологій, комерціалізації та співпраці в бізнесі та науці. Войцех Водо здобував свій досвід під час роботи у Вроцлавському дослідницькому центрі EIT + в 2011 році як спеціаліст з передачі технологій та віце-президента Фонду “Манус” (2011-2017), де був відповідальним за академічне підприємництво та розвиток бізнесу. Войцєх Водо також має досвід роботи в якості публічного спікера – TEDx, міжнародних конференцій, а також як суддя та наставник у міжнародних конкурсах, таких як ClimateLaunchpad або NASA App Challenge.

Опис тренінгу:

Під час цього тренінгу ви отримаєте знання про бізнес-орієнтований підхід до наступних трьох основних напрямків:

  • Розвиток старт-апів
  • Мінімальний життєздатний продукт
  • Інноваційний менеджмент

Ми будемо обговорювати питання, пов’язані з нашумівшим  словом “старт-ап”, ми намагатимемося створити власне визначення та працювати над ним, ми будемо вивчати деякі концепції розвитку компанії, що має обмежені ресурси. Найбільш бажані навички кожного лідера будуть розроблені та ефективні методи командної роботи.

Ви дізнаєтеся про концепцію MVP – мінімального життєздатного продукту та про те, як його використовувати на практиці, щоб пришвидшити ваші проекти та отримати якомога більше відгуків. Буде обговорено кілька основних концепцій підготовки нових продуктів та послуг.

На тренінгу ми зануримось у світ інновацій, будемо роз’яснювати розбіжності між різними новинками та зосереджуємося на трьох основних галузях та обговоримо умови та умови, в яких вони можуть процвітати. Також буде представлена ідея Open Innovation.